گلزاری: ۱۶ آذر تجلی شعار مرگ بر آمریکاست

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه‌نصیر با بیان اینکه جنبش دانشجویی از ۶۰ سال گذشته تا امروز روحیه ضداستکباری خود را حفظ کرده است، گفت: دانشجویان سال ۳۲ با موضعی که نسبت به آمریکا داشتند، شعار مرگ بر آمریکا را در عمل اجرا کردند.

خبرگزاری فارس: گلزاری: ۱۶ آذر تجلی شعار مرگ بر آمریکاست

         امیرحسین گلزاری جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس پیرامون 16 آذر (روز دانشجو) گفت: فضای 16 آذر امسال با توجه به فضای کنونی ایران و جهان کمی متفاوت از سالهای گذشته است.

وی افزود: روز دانشجو بدین معنی است که دانشجو نباید وجه آرمانی خودش را کنار بگذارد و فراموش کند. دانشجویان امروز کشور باید بدانند که در 16 آذر 32 دانشجوی ما در مقابل استکبار خارجی ایستاد و شهید شد.

گلزاری خاطرنشان کرد: ما همان سال نیز شاهد بودیم که نیکسون که نماینده آمریکا بود خوی استکباری این کشور را نسبت به ملت ما نشان داد و به همین خاطر  دانشجویان آن زمان روحیه ضداستکباری خودشان را دربرابر آمریکا نشان دادند.

وی تاکید کرد: موضعگیری دانشجویان در مقابل آمریکا و استکبار جهانی در این 60 سال مرگ بر آمریکا بود و در حقیقت 16 آذر تجلی شعار مرگ بر آمریکا است.

جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر خاطرنشان کرد: دانشجویان همانطور که در سال 32 در مقابل آمریکا ایستادند و خون خود را فدا کردند و همچنین در انقلاب و جنگ تحمیلی برای کشور فداکاری کردند دانشجوی امروزی نیز باید همین روحیه ضداستکباری را داشته باشد و با توجه به روحیه آرمان‌گرایی و ضدآمریکایی خود به دنبال اعتلای کشور خود باشد.[ موضوع ] : دسته‌بندی نشده
[ برچسب ها ] :
ن : aban13
ت : شنبه, 7 دسامبر 2013
دیدگاه‌ها برای گلزاری: ۱۶ آذر تجلی شعار مرگ بر آمریکاست بسته هستند
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

نظرات بسته شده است.

 
 
 

بیش از اینها ، آه ، آری
بیش از اینها میتوان خاموش ماند
 
میتوان ساعات طولانی
با نگاهی چون نگاه مردگان ، ثابت
خیره شد در دود یک سیگار
خیره شد در شکل یک فنجان
در گلی بیرنگ ، بر قالی
در خطی موهوم ، بر دیوار
میتوان با پنجه های خشک
براي ادامه كليك كنيد!

 
 

میتوان همچون عروسک های کوکی بود
با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید
میتوان در جعبه ای ماهوت
با تنی انباشته از کاه
سالها در لابلای تور و پولک خفت
میتوان با هر فشار هرزهء دستی
بی سبب فریاد کرد و گفت
" آه ، من بسیار خوشبختم "

 

قدرت گرفته از ورد پرس فارسي توسط نت سايت

براي وبلاگ 13 آبان روز جهانی مبارزه با استکبار